Офіційний ремонт iPhone від MacStore в iService:

Офіційний ремонт iPhone від MacStore в iService

На дворі 2008 рік, тільки що компанія з логотипом яблука випустила iPhone 3G, який отримав доступ до магазину додатків AppStore та став першим хітом у світі смартфонів. У магазині MacStore ми почали продавати ці дивовижні пристрої, і дуже швидко прийшла думка, що ремонтувати їх просто ніхто не вміє. Ми вирішили відкрити (читайте створити) свій власний сервісний центр iService. Перш за все, ми робили ремонт iPhone в Києві. Згодом ми стали ремонтувати комп'ютери Mac, годинники, планшети, але все почалось з телефону.

Звичайно, на перших порах нам потрібно було навчитися (як і всім майстрам-інженерам). Усі столичні майстри ремонтів мобільних телефонів тільки що набивали рукуремонт iPhone в Києві. Так, з того часу протікло багато води і відкрилося безліч майстерень. Але ми всі знаємо, що професійний рівень виникає там, де є талант і досвід. А у нас він уже 11 років, до прикладу, айфону всього 12. як неприємно витрачати гроші на ремонт і потім знову зіткнутися з тим самим проблемою.

Офіційний ремонт iPhone від MacStore в iService

На нашому сервісному центрі iService.ua ми ставимо перед собою мету знищення усіх негативних стереотипів щодо ремонту iPhone в Києві та по всій Україні. На жаль, є багато місць, де з Вашим гаджетом можуть зробити щось не те, що є потрібним, тобто провести маніпуляції, що не відносяться до основної проблеми з телефоном. Вони можуть замінити оригінальну батарею на вживану батарею з Китаю під час заміни дисплея тощо. Наш сервісний центр пропонує чесні та прозорі послуги, має багатий досвід, багато задоволених клієнтів, надає гарантію на роботу від 1 місяця до 6 місяців в залежності від виду робіт.

Ми є одними з перших сервісних центрів в Україні, які надають послуги зі срочного ремонту iPhone, планшетів, ноутбуків та інших пристроїв Apple. Це не впливає на якість робіт, а ціна залишається доступною, оскільки ми завжди держимо наших конкурентів в напрузі.

У iService ми пропонуємо широкий спектр послуг, включаючи заміну дисплея, батареї, камери, кнопки Home, зарядного роз'єму та інших деталей. Ми також можемо допомогти у вирішенні програмних проблем, відновленні даних та багато іншого.

Якщо у Вас виникла проблема з iPhone, не гайте часу і зверніться до нашого сервісного центру. Ми з радістю допоможемо Вам відновити працездатність Вашого пристрою та забезпечимо Вам найкращий сервіс від професіоналів.

У нашому складі сервісного центру є 88% запчастин, необхідних для заміни, що дозволяє нам проводити роботу швидко та ефективно, без потреби очікувати на доставку запчастин. Будьте обережні з майстернями, які беруть ваш телефон та доставляють його до нас кур'єрською службою за вищою ціною, що включає в себе вартість доставки до нас та назад.

Наши професійні майстри проводять роботу з устаткуванням, що дає нам можливість гарантувати високу якість виконаної роботи та уникнення поломок.

У нашому сервісному центрі iService ми забезпечуємо офіційний ремонт iPhone, що гарантує якість та безпеку Вашого пристрою. Ми використовуємо тільки оригінальні запчастини та сучасні технології ремонту. Наші майстри мають великий досвід у ремонті техніки Apple та постійно підвищують свої навички, щоб забезпечити Вам найкращий сервіс.

Наши контакты

г. Киев, бул. Тараса Шевченка 6, (магазин MacStore)
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. - 10:00 - 19:00
Сб. - 11:00 - 17:00
Вс. - выходной
+38 (044) 369 34 99
+38 (067) 441 05 43
Вы можете задать любой вопрос касательно поломки вашего гаджета. Мы отвечаем очень быстро.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
2019 © Сервисный центр по ремонту техники Apple - iService
Что бы получить консультацию оставьте нам Ваши реквизиты.
Мы свяжемся с Вами в течении нескольких минут.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
X